PÁROVÉ FOTENIE

Osobne si myslím, že každý pár by mal zažiť profesionálne rande fotenie. Prečo?

Rande fotenie je niečo, z čoho vám zostanú fotky ako pamiatka na veľmi dlhé obdobie. Aj po 50 rokoch, keď si otvoríte spolu album z párového fotenia, hneď z nich cítite tie pravé emócie. Vzbudí to u vás spomienky, ktoré sa dajú donekonečna rozprávať vašim deťom a vnúčatám.

Informácie o párovom fotení:

Fotenie párov je moja vášeň. Som vďačná svojej profesii za to, že môžem pozorovať krásne príbehy lásky na každom rande fotení. A ešte viac som vďačná za to, že vám môžem pomôcť zanechať také krásne spomienky.

Párové fotenie robím v exteriéri, v prírode alebo aj v interiéri. Zobrazenie lásky na fotke vie byť krásne na akomkoľvek mieste. Na rande fotenie si s partnerom nemusíte vyberať dokonale zladené oblečenie – tieto časy sú už dávno preč. Namiesto toho spolu dohodneme štýl rande fotenia a rekvizity. Zopár nápadov na rande fotenie: fotenie pri pikniku, vo vašom útulnom domove, pri prechádzke v lese, v horách, popri kúpaní sa v jazere, pri prechádzke starými uličkami mesta. Kreativita tu nemá hranice, rada vás odfotím aj pri nákupoch v obchode alebo pri varení chutných jedál.