Fotenie portrétov

Milujem fotenie portrétov. A myslím, že viem zachytiť tú správnu mimiku a emócie, ktoré spravia váš portrét unikátnym.

Zameriavam sa na rôzne druhy portrétových fotografii, od jednoduchých exteriérových fotení v prírode po lifestyle, umelecké, glamour a fashion fotenia. 

Pre mňa je portrét najlepším spôsobom ako ukázať krásu človeka, jeho silu, charakter. Fotenie portrétov nie je vždy ľahké, pretože veľa záleží na kompozícii, osvetlení a farbách. 

Informácie o portrétovom fotení:

Portrétové fotenie je možné spojiť s akýmkoľvek iným typom fotenia podľa dohody. Najpopulárnejší portrétny typ fotenia u mňa je lifestylový. Pri ňom vyberáme miesto fotenia podľa osobnosti človeka a štýlu fotenia, ktorý chce on. Môže ísť o fotenie v ateliéri, exteriéri, fotenie v prírode, fotenie doma, prípadne v inom kreatívnom prostredí. Pri lifestolovom fotení nerobím len portréty, určite spravím aj celú postavu a iné. 

Robím aj rôzne druhy umeleckých fotiek, ako napríklad glamour alebo boudoir fotografie. Na glamour fotenie je potrebné vopred dohodnúť a zladiť miesto, outfit, vizáž a účes modelky, keďže si glamour vyžaduje luxus, krásu a dokonalosť zladenia. Väčšinou prebieha glamour fotenie v interiéri, v krásne zariadenom ateliéri alebo v hoteli. Takéto fotenie poteší každú ženu, ktorá chce pocítiť svoju ženskosť, krásu, lásku a sebavedomie.

Som profesionálny portrétny fotograf a budem nesmierne rada, keď si moje služby fotografky objednáte.